До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання (у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради)

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради нагадує, що у відповідності до пункту 25 «Правил обліку громадян, що потребують покращення житлових умов та надання їм житлових приміщень» з 01 жовтня 2015 року триває щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання (при міськвиконкомі). У зв’язку з цим, до 31 грудня цього року прохання до всіх громадян, які знаходяться на обліку, подати у виконавчий комітет Миколаївської  міської ради (пл.Радянська,2\14) довідку про склад сім”ї та займані приміщення (Ф.№2), в разі змін у складі сім’ї - копію документа, що підтверджує зміни.

Для проходження перереєстрації просимо мати при собі паспорти та ідентифікаційні номери членів сім”ї, які перебувають на обліку.

За довідковою інформацією прохання звертатися по тел.: 4-23-21