Оголошення

Комунальне підприємство Миколаївської міської ради «Сервіскомуненерго» повідомляє про має намір передати в оренду об`єкт комунальної власності територіальної громади м. Миколаївка: нежитлове вбудоване приміщення, загальною площею  123,4 м2, яке розташоване на першому поверсі житлового будинку за адресою:  вул. Миру,11  м. Миколаївка.

Термін подачі заяв – до 31 травня 2017р. на адресу КП «Сервіскомуненерго»: 84182 Донецька обл., Слов’янський р-он, м. Миколаївка, вул. 50-річчя Слов’янської ТЕС,22.

Довідки за тел. (06262) 4-24-15.

Також повідомляємо про наявність вільних нежитлових вбудованих приміщень, відносно яких може бути розглянуто питання про передачу в оренду:

- нежитлове вбудоване приміщення, загальною площею  61,7 м2, розташоване за адресою:  вул. Миру,11  м. Миколаївка

- нежитлове вбудоване приміщення, загальною площею  123,6 м2, розташоване за адресою:  вул. Музична, 13/9  м. Миколаївка

- нежитлове вбудоване приміщення, загальною площею  145,5 м2, розташоване за адресою:  вул. Січових стрільців,6  м. Миколаївка

- нежитлове вбудоване приміщення, загальною площею  44,0 м2, розташоване за адресою:  вул. Січових стрільців,6  м. Миколаївка

- нежитлове вбудоване приміщення, загальною площею  840,5 м2, розташоване за адресою:  вул. Січових стрільців,11  м. Миколаївка