ПОВІДОМЛЕННЯ

Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 4,82 га   включає в себе територію обмежену міським кладовищем і вулицями Лесі Українки, Святомиколаївською, Європейською, та територією на захід від готелю «Заря», вільною від забудови, в м. Миколаївка. Пропонується реконструкція будівлі готелю із вбудованим кафе, реконструкція території кварталу із створенням об’єктів комунального і громадського призначення, реконструкція території автостанції.

Детальний план території розроблено ТОВ «Архітектурна майстерня МарС» (кваліфікаційний сертифікат АА № 001013) на підставі рішення Миколаївської міської ради від 29.11.2016 року за № 20-XIII-7. Замовником розробки є виконавчий комітет Миколаївської міської ради.

З техніко-економічними показниками проекту ДПТ та його графічною частиною можна ознайомитись в Миколаївській міській раді за адресою: м. Миколаївка, площа Енергетиків, 2/14, кабінет № 1 та на офіційному сайті міської ради http://mykolaivka-rada.gov.ua/ з «23» серпня 2017 до «23» вересня 2017.

Пропозиції до проекту ДПТ подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до приймальні Миколаївської міської ради (з моменту опублікування в офіційному виданні ( газета "Вісті) з 23.08.2017 до 23.09.2017)

Відповідальна посадова особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету Миколаївської міської ради  Губарєва А.В  

Перший заступник міського голови                                              С.О. Павленко

 

Детальний план території земельної ділянки, яка розташована на території  м. Миколаївки Слов'янського району Донецької області, орієнтовною площею 4,82 га та включає в себе територію  обмежену цвинтарем та вул. Лесі Українки, Святомиколаївською, Європейською і територією на захід від готелю "Заря"  вільну від забудови

схема розташування території у у структурі населенного пункту

план сучасного використання території

опорний план

проектний план поєднаний зі схемою планування обмежень та планом червоних ліній

схема організації руху транспорту та пішоходів, креслення поперчних профілів вулиць

схема інженерної підготовки території та вертикального планування

схема інженерних мерех, споруд

схема інженерно технічних заходів  цивільного захисту