ПОВІДОМЛЕННЯ

Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 10,16 га   включає в себе квартал обмежений вулицями 50-річчя Слов’янської ТЕС, Миру, Лесі Українки та провулком Незалежності в м. Миколаївка,  пропонує  реконструкцію центральної площі –       пл. Миколи Свєшнікова з реконструкцією фонтану, планомірним впорядковуванням планувальної організації території,  озеленення, облаштування  куточків  відпочинку.  Також передбачає реконструкцію  території профілакторію "Енергетик" з розміщенням там спортивно-оздоровчого комплексу, та реконструкцію хокейного майданчика із створенням роздягалень.

Детальний план території розроблено ТОВ «Архітектурна майстерня МарС» (кваліфікаційний сертифікат АА № 001013) на підставі рішення Миколаївської міської ради від 29.11.2016 року за № 20-XIII-7. Замовником розробки є виконавчий комітет Миколаївської міської ради.

З техніко-економічними показниками проекту ДПТ та його графічною частиною можна ознайомитись в Миколаївській міській раді за адресою: м. Миколаївка, площа Енергетиків, 2/14, кабінет № 1 та на офіційному сайті міської ради http://mykolaivka-rada.gov.ua/ з «23» серпня 2017 до «23» вересня 2017.

Пропозиції до проекту ДПТ подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до приймальні Миколаївської міської ради (з моменту опублікування в офіційному виданні ( газета "Вісті) з 23.08.2017 до 23.09.2017)

Відповідальна посадова особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету Миколаївської міської ради Губарєва А.В

 

Перший заступник міського голови                                              С.О. Павленко

 

схема розташування території  у планувальній структурі населенного пункту

план сучасного використання території поєднаний зі схемою планування обмежень

опорний план

проектний план, поєднаний зі схемою планування обмежень та планом червоних ліній

схема організації руху транспорту і пішоходів, креслення поперечних профілів вулиць

схема інженерної підготовки території та вертикального планування

схема інженерних мереж, споруд

схема інженерно-технічних заходів цивільного захисту