Вітання!

Шановні мешканці Миколаївської міської  об’єднаної територіальної громади!

Вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення, з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Шановні ветерани, жителі Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади,  у травні ми відзначатимемо дві дати.  Вони  дуже важливі  й  тісно пов'язані  одна  з   одною.  8 травня оголошено Днем пам'яті та примирення ! 9 Травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

9 Травня ми відзначаємо 72-річницю  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Разом з радістю цього великого торжества, ми розділяємо і гіркий полин втрати, адже за роки війни Україна заплатила  мільйонами життів своїх синів і дочок. Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів.

Низькій уклін Вам, захисники Вітчизни, за Ваш приклад мужності та відваги. Ви є славетним та сильним поколінням героїв, які у роки Другої світової війни, вибороли для нас право на існування. Ми безмежно вдячні кожному солдатові, кожному учаснику визвольної боротьби, кожному герою за нашу свободу.

Бажаємо кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині. Нехай на нашій землі завжди панує мир та спокій!

Запрошуємо усіх Вас прийняти участь у Мітингу - реквіємі з нагоди 72-річниці  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який відбудеться  09.05.2017 року в  10 - 00 годин біля Пам'ятника загиблим Воїнам (вул.Святомиколаївська) , та на святковий концерт  09.05.2017 року в 11- 00 годин у Палац  культури Слов'янської ТЕС.

Всіх зі святом!

Міський голова                                                                                                 О.М.Цикунова