Шановні жителі Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем захисника України! Це свято уособлює мужність та героїзм захисників рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва та День захисника України. Це знаменно, оскільки символізує зв’язок поколінь та давню історичну традицію.

Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів.

Багато сторінок історії нашої держави є героїчними. Кожна епоха славиться іменами мужніх захисників, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.

Шановні захисники України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро зичу Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!

Сердечно вітаю Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним.

У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами.

Бажаю Вам миру, здоров'я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!

З повагою
міський голова                                                                                              О.М.Цикунова