Вітання міського голови до 74-ї річниці визволення території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади від німецько-фашистських загарбників.

Шановні мешканці громади!

В перші дні вересня ми святкуємо 74 річницю визволення території громади від нацизму.

74 роки тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя та кров.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи нашу рідну землю від нацистських окупантів.

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Шановні ветерани, низько вклоняємося Вам за мир і свободу!

Кожен з Вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.  Ми пишаємося Вами – своїми істинними героями.

Низький уклін Вам! І вічна пам'ять загиблим!

Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Тож бажаємо всім жителям об’єднаної територіальної громади миру, здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій!

Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

З повагою,

Цикунова Олена Миколаївна.