Документи » Проекти рішень міської ради » проект рішення 23-9

проект рішення 23-9


Миколаївська міська рада
проект рішення
00.00.2016
Проект № 23-9

м. Миколаївка
Про внесення змін до рішення Миколаївської міської ради від 13.04.2018 року № 32-ХІХ-8 «Про проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти Миколаївської міської ради»

Керуючись  ст. 25, ст.59, ст. 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7, ст. 10, ст. 12 ,ст. 13 Закону України «Про освіту»,  ст. 7, ст. 8, ст.9, ст.10, ст. 11 Закону України «Про загальну середню освіту», на виконання вимог п.4, п.6 постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року №777 «Про затвердження Положення про освітній округ» ( зі змінами та доповненнями), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, соціального захисту, фізичної культури та спорту  від _________2018 року

 

 

Миколаївська міська рада вирішила:

 

  1. Внести зміни до рішення Миколаївської міської ради від 13.04.2018 року

№ 32-ХІХ-8  та викласти в новій  редакції  пункти:

«1. Провести  конкурс на визначення опорного закладу освіти Миколаївської міської ради  з ___ ________ по __ _________ 2018 року.

  1. Затвердити Положення про проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти  Миколаївської міської ради зі змінами та доповненнями (Додаток 1).
  2. Затвердити склад конкурсної комісії із визначення опорного закладу освіти Миколаївської міської ради зі змінами та доповненнями (Додаток 2).
  3. Секретарю Миколаївської міської ради (Зінковський Д.В.) доручити розміщення оголошення про проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти Миколаївської міської ради на сайті Миколаївської міської ради.
  4. Відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради (Бутко Л.Л.) проінформувати заклади загальної середньої освіти Миколаївської міської ради про умови та строки проведення конкурсу.»
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, соціального захисту, фізичної культури та спорту (Ярчук І.П.)

 

  Міський голова                                                                            О.М. Цикунова