Документи » Проекти рішень міської ради » проект рішення 24-14/1

проект рішення 24-14/1


Миколаївська міська рада
проект рішення
00.00.2016
Проект № 24-14-/1

м. Миколаївка
Про затвердження Програми « Створення безперешкодного середовища життєдіяльності маломобільних груп населення на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади»

З метою забезпечення прав і потреб осіб з інвалідністю, поліпшення умов їх життєдіяльності, умов безперешкодного доступу до об’єктів соціального призначення, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 №784 «Про затвердження плану заходів щодо створення безперешкодного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2009-2015 роки «Безбар’єрна Україна», та виконання Державної цільової програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції права осіб з інвалідністю» на період до 2020 року», ст.25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

Миколаївська міська рада вирішила:

  1. Затвердити Програму Створення безперешкодного середовища життєдіяльності маломобільних груп населення на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади». (Додаток 1)
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, правової політики, законності, правопорядку, протидії та запобігання корупції, конфлікту інтересів, місцевого самоврядування і громадських організацій.

 

Міський голова                                                                                                        О.М.Цикунова