Документи » Проекти рішень міської ради » проект рішення 24-15

проект рішення 24-15


Миколаївська міська рада
проект рішення
00.00.2016
Проект № 24-15

м. Миколаївка
Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2018 рік

            З метою сприяння вирішенню питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов, відповідно до статті 33 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», статті 25 Закону України «Про охорону дитинства», статті 11 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 15 січня 2018 року № 26/5-18 «Про використання у 2018 році  коштів  субвенцій з обласного бюджету місцевим  бюджетам області», постанови  КМУ від 15 листопада 2017р. № 877» «Про  затвердження  Порядку та умов  надання у 2018 році субвенції  з державного  бюджету  місцевим бюджетам   на проектні, будівельно-ремонтні  роботи,   придбання житла  та приміщень для  розвитку сімейних  та  інших  форм виховання, наближених до сімейних,  та  забезпечення  житлом дітей-сиріт, осіб з їх  числа», керуючись п.22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Миколаївська міська рада вирішила:

  1. Затвердити Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2018 рік (додається).
  2. 2. Фінансування заходів Програми забезпечувати за рахунок коштів місцевого бюджету, коштів  субвенцій з обласного бюджету  та   перерахування  субвенції  з   державного  бюджету.
  3. 3. Контроль за виконанням даного  рішення  покласти  на  постійну   комісію з питань  комунальної  власності, приватизації, житлово-комунального господарства, транспорту  і зв’язку, побутового  та  торгівельного  обслуговування  малого та середнього бізнесу.

 

 

 

Міський    голова                                                                                      О.М.Цикунова