Документи » Проекти рішень міської ради » проект рішення 24-2

проект рішення 24-2


Миколаївська міська рада
проект рішення
00.00.2016
Проект № 24-2

м. Миколаївка
Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади за І, ІІ квартал 2018 року

Заслухавши та обговоривши інформацію «Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади», відповідно до п.22. ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рекомендаціями постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, малого та середнього бізнесу, бюджету і фінансів

Миколаївська міська рада вирішила: 

  1. Інформацію начальника відділу економіки та інвестицій «Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади за І, ІІ квартал 2018 року» взяти до відома (додається).
  1. Затвердити звіт начальника відділу економіки та інвестицій «Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади за І, ІІ квартал 2018 року» (додається)
  1. Визнати роботу виконавчого комітету Миколаївської міської ради щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади за І, ІІ квартал 2018 року задовільною. 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                            О.М. ЦИКУНОВА