Документи » Проекти рішень міської ради » проект рішення 24-23

проект рішення 24-23


Миколаївська міська рада
проект рішення
00.00.2016
Проект № 24-23

м. Миколаївка
Про внесення змін до рішення Миколаївської міської ради від 24.04.2018 року №10-ХХ-8 "Про створення органу приватизації об'єктів комунальної власності Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади"

З метою врегулювання питання приватизації комунального майна Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади, у відповідності до Закону України: "Про приватизацію державного і комунального майна", Постанови КМУ від 10.05.2018 року № 432 "Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації", керуючись п. 30 ст. 26, ст.ст. 59, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 

Миколаївська міська рада вирішила :

  1. Внести зміни до рішення Миколаївської міської ради від 24.04.2018 року           № 10-ХХ-8 "Про створення органу приватизації об'єктів комунальної власності Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади", а саме:

1.1. Пункт 3 – "Затвердити Положення про орган приватизації об'єктів комунальної власності Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади в новій редакції (додаток 1)";

1.2. Пункт 4 - "Затвердити склад конкурсної комісії з приватизації при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради в новій редакції (додаток 2).

  1. Добавити пункт 7.1. "Всі заходи, які були здійснені органом приватизації об'єктів комунальної власності Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади до набрання чинності цього рішення, і які не суперечать діючому законодавству вважати дійсними".
  1. Рішення набуває чинності з дня його прийняття.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту і зв’язку, побутового та торгівельного обслуговування Миколаївської міської ради, секретаря ради.

 Міський голова                                                                        О.М. Цикунова