Документи » Проекти рішень міської ради » проект рішення 24-24

проект рішення 24-24


Миколаївська міська рада
проект рішення
00.00.2016
Проект № 24-24

м. Миколаївка
Про внесення змін до рішення Миколаївської міської ради від 24.04.2018 року № 11-ХХ-8 "Про затвердження Порядку приватизації об'єктів комунальної власності Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади"

З метою врегулювання питання приватизації комунального майна Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади, у відповідності до Закону України: "Про приватизацію державного і комунального майна", Постанови КМУ від 10.05.2018 року № 432 "Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації", керуючись ст.ст. 25, 26, 59, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",- 

Миколаївська міська рада вирішила :

  1. Внести зміни до рішення Миколаївської міської ради від 24.04.2018 року           № 11-ХХ-8 "Про затвердження Порядку приватизації об'єктів комунальної власності Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади" в новій редакції (додається).
  1. Рішення набуває чинності з дня його прийняття.
  1. Установити, що приватизація об'єктів комунальної власності, рішення по яких прийнято до набрання чинності цього Порядку, продовжується, здійснюється та завершується відповідно до вимог цього Порядку.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту і зв’язку, побутового та торгівельного обслуговування Миколаївської міської ради, секретаря ради. 

 

Міський голова                                                                        О.М. Цикунова