Документи » Проекти рішень міської ради » проект рішення 24-26

проект рішення 24-26


Миколаївська міська рада
проект рішення
00.00.2016
Проект № 24-26

м. Миколаївка
Про передачу земельної ділянки в державну власність

Відповідно до ст. 12, 83, 84, 117, 122, 126 Земельного кодексу України, згідно ст. 4 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись  ч. 34 ст. 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Слов’янська районна лікарня», враховуючи висновки постійної комісії з питань містобудування, будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів, -

Миколаївська міська рада вирішила:

  1. Передати з комунальної в державну власність земельну ділянку несільськогосподарського призначення (землі житлової та громадської забудови комунальної власності Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області) площею 3,3137 га, кадастровий номер 1414170300:01:001:0286, розташовану за адресою: Донецька область, Слов’янський район, м. Миколаївка, вул. Миру, 13 для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
  2. Уповноважити Миколаївського міського голову Цикунову О.М. в установленому законодавством порядку підписати з органом виконавчої влади – Донецькою обласною державною адміністрацією, Акт приймання-передачі вказаної в п. 1 цього рішення земельної ділянки.
  3. Відповідальність та координацію за виконанням даного рішення покласти на Миколаївського міського голову та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів.
  4.  

Міський голова                                                                                                          О.М. Цикунова