Новини » Ґендерно-чутливе бюджетування: взаємодія влади та громади

Ґендерно-чутливе бюджетування: взаємодія влади та громади

ПРЕС-РЕЛІЗ

27квітня 2017 року у приміщені Миколаївської міської ради відбувся круглий стіл «Ґендерно-чутливе бюджетування: взаємодія влади та громади».

Відкрила круглий стіл, звернувшись із вітальним словом до присутніх, голова координаційної ради з гендерних питань Уфатова Олена Дмитрівна. Національна консультантка з ґендерно-чутливого бюджетування Юлія Гончар повідомила про досягнення громади в застосуванні гендерного підходу. Представниці активного жіноцтва громади, презентували питання участі жінок у розвитку громади. Член координаційної ради Людмила Бутко розповіла про можливості влади для вирішення гендерних питань та співпрацю з громадськістю. Представники громадськості Родіонова Ксенія та Алла Мозгова  поділилися своїми досягненнями та напрацюваннями в сфері участі жінок у розвитку громади. Експертка Галина Мещерякова презентувала результати оцінки вразливості незахищених груп жінок і чоловіків у Донецькій області в контексті децентралізації.

Круглий стіл завершився загальною дискусією та обговоренням майбутніх кроків. Представники місцевої влади та жінки-лідерки в процесі круглого столу обговорили можливості співпраці влади і громади з метою втілення ідей гендерної рівності у громаді

Були розглянуті наступні кроки роботи місцевої гендерної координаційної ради, що була створена у Миколаївській міській об’єднаній територіальній громаді. Також обговорено можливість врахування гендерних підходів у програмах і планах громади.

Захід відбувся у рамках проекту ''Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України'', який разом втілюється ПРООН та структурою ООН Жінки і фінансується Європейським Союзом.

Опубліковано: 28.04.2017, 15:38