Новини » Інформація

Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України – є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі сімейні традиції.

А ще людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання "Мати-героїня".

21.02.2018 на сесії Миколаївської міської ради відбулося урочисте нагородження почесним званням «Матері – героїні», Гаркавенко Оксани Гар’ївни, яка народила та виховала п’ятеро дітей.

Відповідно до Указу Президента України від 7 грудня 2017

№ 409/2017 за материнську самовідданість, за вагомий особистий внесок у вихованні дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних цінностей

державну нагороду та посвідчення «Мати-героїня» вручено Гаркавенко Оксані Гар’ївні

Від щірого серця вітаємо Гаркавенко Оксану Гар’ївну, бажаємо міцного здоров’я, гарного настрою, щастя, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей та онуків.

Міський голова О.М. Цикунова

Опубліковано: 22.02.2018, 12:08