Головна » Новини » Інформація

Розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.08.2017 № 922 «Про створення оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі  та зібраного врожаю на території Донецької області (зі змінами) утворено оперативний штаб реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області.

Координацію дій щодо виконання зазначеного розпорядження покладено на департамент агропромислового комплексу  та розвитку сільських територій  облдержадміністрації (84313, м.Краматорськ б-р Машинобудівників, 20, e-mail: apr.d@dn.gov.ua, тел.: 06264-20-120; 60264-20-121).

Про всі спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю необхідно  невідкладно  інформувати Оперативний штаб та департамент агропромислового комплексу  та розвитку сільських територій облдержадміністрації, а також територіальні органи Головного управління Національної поліції в Донецькій області (номер телефону екстреної служби «102» - поліція)  та прокуратуру Донецької області.

Лист департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій