Новини » Інформація

Представництво міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW), розпочинає набір учасників у новому проекті підтримки самозайнятості та мікропідприємництва  внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та представників місцевих громад.

До участі у проекті запрошуються ВПО з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Донецькій області  та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.

Гранти полягають  у закупівлі обладнання, інструментів, меблів  тощо. У рамках проекту не фінансуються оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання  чи транспортних засобів ;  послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет сайтів тощо) купівля тварин чи саджанців.

Відбір учасників відбувається на конкурсній основі.

Для подання заявки  на участь у проекті необхідно завернутися  до  громадської організації – партнера МОМ в області (відповідно до розподілу міст).

Більш детальна інформація  в листі  департаменту економіки Донецької обласної державної адміністрації та на сайті представництва МОМ в Україні: http//bit.ly/210aUGg

Опубліковано: 08.06.2018, 14:51