Головна » Новини » Інформація

Шановні мешканці громади!

5 липня ми святкуємо четверту річницю звільнення північних міст Донецької області від проросійських терористів.

Чотири роки тому ворог  нещадно поливав мінами та кулями нашу землю, руйнував будинки та інфраструктуру, і найстрашніше – вбивав людей. Завдяки злагодженим діям українського війська північна частина області була звільнена.

Для кожного з нас ці події назавжди залишаться страшними та болючими спогадами, які неможливо забути. Пам’ять про жертв терористичного нападу та захисників Донбасу закарбується на скрижалях новітньої історії України. Вічна слава героям!

Сьогодні ми живємо мирним життям в унісон з іншими регіонами держави. Наш обов’язок – докласти максимум зусиль, щоб не допустити повторення трагічних подій, побудувати якісну інфраструктуру, подарувати дітям щасливе майбутнє.

Війна, що прийшла у наші домівки, змінила не тільки сталий спосіб нашого життя, але й стала каталізатором переосмислення багатьох речей і поглядів. Ми – українці, ми відповідальні за те, яким буде наш завтрашній день. І я вірю, що Донеччина як невід’ємна частина єдиної України ще стане прикладом розвитку та успішності, бо її найбільший потенціал – це люди. Сильні, коли вільні!

Бажаю кожній родині злагоди та добробуту, здоров’я та міцності духу, благополуччя під мирним та сонячним українським небом!