Новини » Програма Demo Environment,

Програма Demo Environment,

Програма Demo Environment, що фінансується Шведським агентством з розвитку співробітництва ( Sida), шукає заявки на отримання грантів на планування для зміцнення партнерства та вивчення нових можливостей ринку для їх технологій або бізнес-моделі.
Зони фокусування
  • Адаптація / пом'якшення змін клімату
  • Екосистемні послуги
  • Відновлювальна енергія
  • Вода та санітарія
  • Міський розвиток
Інформація про гранти
Максимальна сума, яку ви можете подати за програмою планування, складає 350 000 шведських крон.
Критерії прийнятності
  • Кандидати повинні відповідати наступним вимогам:
    • Основний заявник повинен бути компанією або організацією, розташованою за межами однієї з 14 країн, і її партнерська організація (потенційний клієнт) повинна бути юридично зареєстрована в країні проекту.
    • Партнери повинні підписати Меморандум про взаєморозуміння або аналогічну угоду перед поданням заявки.
    • Як керівний принцип компанії або приватні організації, що подають заявку, а їхні партнери повинні мати принаймні 3 співробітника і працювати близько 3 років. Ми особливо заохочуємо програми від малих та середніх підприємств.
    • Обидва партнери повинні демонструвати надійні фінанси та обґрунтований оборот.
  • Зауважте, що жодна організація, приватна чи громадська, не має права на отримання коштів, якщо вона бере участь у будь-якому з наведених нижче дій.
    • Виготовлення зброї та / або їх компонентів
    • Тютюнова промисловість