Новини » Вітання!

Вітання!

Шановні мешканці Миколаївської міської об’єднаної

територіальної громади!

Щиросердно  вітаю  ветеранів  та  мешканців  громади з  Днем  пам`яті  та  примирення  і 73 -ю річницею перемоги над нацизмом в Другій світовій війні!

Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих людських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах тієї війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.
Щиро бажаю нашим ветеранам та всім українцям міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, злагоди у суспільстві, оптимізму, щасливого сьогодення і непохитної віри у те, що завтрашній день буде обов’язково мирним, світлим і щасливим!

Нехай злагода і добробут панують у кожній родині, пам'ять про воїнів-визволителів навіки залишається у серцях нащадків, а  безхмарне небо буде оберегом нашого щасливого майбутнього!

Слава нашим ветеранам – героям минулого і сьогодення!

Слава їх героїзму, відданості і мужності!

З любов'ю та повагою, Миколаївський міський голова О.М.Цикунова

Опубліковано: 07.05.2018, 14:38