Податкова інформує » Увага! Сплата ЄСВ – тільки на рахунки з реквізитами 3719!

Увага! Сплата ЄСВ – тільки на рахунки з реквізитами 3719!

Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області  нагадує платникам єдиного соціального внеску з метою попередження помилкової сплати коштів єдиного внеску на неналежні рахунки, що сплата коштів єдиного внеску має відбуватись виключно на рахунки з реквізитами 3719, які відкриті територіальним органам ДФС відповідно до адміністративно-територіальних одиниць, на яких зареєстровані платники податків.

Реквізити небюджетних рахунків «Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування» (рахунки -3719) в органах ДФС Донецької області, відкритих Державною казначейською службою України, розміщені на субсайті Територіальні органи ДФС у Донецькій області  офіційного порталу ДФС України у розділі «Бюджетні рахунки» за електронним посиланням: http://dn.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області просить платників податків уважно ознайомитися з зазначеними реквізитами рахунків для сплати сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  та при формуванні документів  обов’язково вказувати такі реквізити.

Опубліковано: 14.11.2017, 07:56