Податкова інформує » Важливо!

Важливо!

Саме поле «Призначення платежу» насамперед використовується ІС «Податковий блок» для ідентифікації платника податку та занесення сплаченої суми до його ІКП. В разі некоректного заповнення цього поля сплачена сума буде обліковуватись як нез’ясована, а у ІКП може виникнути податковий борг, на який, своєю чергою, нарахуються пеня та штрафні санкції за несвоєчасну сплату. Навіть у разі встановлення належності вам сплаченої суми, її можна буде занести до вашої ІКП тільки поточною датою. За період існування податкового боргу в ІКП буде нараховано пеню та штрафні санкції відповідно до чинного законодавства.

  Коректно заповнене поле «Призначення платежу» повинно виглядати так:

 *;101;1111111111;текст призначення в довільній формі

 * - обов’язковий символ

 ; - обов’язковий символ

 101 – код виду сплати відповідно до Порядку 666 (у прикладі – для добровільної сплати, код 140 – для сплати у рахунок погашення податкового боргу/недоїмки з єдиного внеску)

 ; - обов’язковий символ

 1111111111 – код платника (ЄДРПОУ для юридичної особи, І.П.Н. для фізичної). Саме в ІКП платника з цим кодом буде зарахована сплачена сума.

 ; - обов’язковий символ

 

Враховуйте це при заповненні платіжних документів (в тому числі й через банківські термінали) та вимагайте від операторів банків, поштових відділень коректного заповнення вказаного поля.

                                    Слов’янська ОДПІ

 

Опубліковано: 09.10.2017, 15:50