Вітання!

Дорогі енергетики! Шановні Миколаївці!

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом - Днем енергетика!

У найкоротший день у році 22 грудня наша країна святкує День працівників енергетики.

       День енергетика – це один із найсвітліших в прямому сенсі слова свят у році. Складно перебільшити значення енергетики в нашому житті, в житі Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади, адже від неї залежить життєздатність всіх інших галузей економіки, комфорт, тепло і світло в будинках безлічі людей. День енергетика – це свято людей, хто присвятив своє життя створенню і обслуговуванню енергетичного комплексу   ПАТ   " Донбасенерго " і Слов'янської ТЕС, від ціх людей  залежить стабільність життя та якість побуту наших громадян. Щоденною працею ви надаєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишок.

      Сьогодні, у час  глобальних  економічних і соціальних реформ, задля модернізації   галузі  та  розвитку  країни,  перед  Вами  працівниками ПАТ   " Донбасенерго " і Слов'янської ТЕС поставлені дуже відповідальні завдання – впровадження сучасних енергозберігаючих, технічних, технологічних, інформаційних технологій, удосконалення роботи та налагодження якісного діалогу зі споживачами.Впевнена, що результати Вашої роботи залежать від чітко поставленої мети, щоденної копіткої праці, відданості своїй справі та завдяки нашої з Вами згуртованості можливість відбудови нової Миколаївської міської територіальної громади для наших  мешканців.

       Бажаю усім Вам, шановні колеги, міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, професійних успіхів та особистого щастя! Нехай життя кожного з Вас буде наповнене енергією світла, робота завжди приносить радість, задоволення і почуття гордості,  професійні успіхи  йдуть поряд із особистим щастям і благополуччям!

  

З повагою,

Міський голова                                                                              О.М.Цикунова