Інформація

 

«ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Генерального плану території м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області, поєднаного з планом зонування території

  Миколаївська міська рада Слов’янського району Донецької області повідомляє про початок процедури громадських слухань проекту Генерального плану території м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області поєднаного з планом зонування території  відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Необхідність розробки нового генерального плану обумовлена змінами, які відбуваються в соціально-економічній діяльності країни.

З урахуванням нової законодавчої бази, постала необхідність удосконалення управління територіальним розвитком населеного пункту на основі сучасного містобудівного законодавства, врахування нових соціально-економічних та містобудівних передумов, пов’язаних з процесами приватизації загальнодержавного майна, земель міста, інше. Зазначені фактори,  а також недостатність територіальних резервів для розвитку міста в існуючих межах населеного пункту, обумовили розробку нового генерального плану міста.

Генеральний план виконується відповідно до рішення Миколаївської міської ради від 28.10.2016р. № 06-XII-7 «Про розроблення містобудівної документації (генерального плану території м. Миколаївка з планом зонування)».

Замовник розробки – Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області.

Генеральний проектувальник – ДП «НДПІ містобудування» м.Київ.

Матеріали проекту  Генерального плану м. Миколаївка знаходяться в приміщенні Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаївка, площа Енергетиків, 2/14, кабінет № 1 та на офіційному сайті міської ради http://mykolaivka-rada.gov.ua/ з «14» грудня 2017 до «14» січня 2018.

Пропозиції до проекту ГПТ подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до приймальні Миколаївської міської ради (з моменту опублікування в офіційному виданні ( газета "Вісті) з 14.12.2017 до 14.01.2018)

Відповідальна посадова особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету Миколаївської міської ради  Губарєва А.В »

 

З повагою,

Заступник міського голови                                                           С.В. Захаров

Заступник міського голови                                                            М.І. Полусмак

 

Генеральний план м. Миколаївка з планом зонування території

План зонування

Схема електропостачання

Схема газопостачання та теплопостачання

Схема водопостачання та водовідведення