Інформація

   Відділ реєстрації місця проживання фзичних осіб виконавчого комітету Миколаївської міської ради інформує про те, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України» від 14 липня 2016 року №1474-VIII, внесено зміни до Закону України «Про єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи ії спеціальний статус», якими передбачено, що кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

   Оформлення паспорта вперше можливе, виключно, за місцем проживання особи, безкоштовно. Громадяни, які не досягли 18 років, отримують паспорт строком дії на 4 роки, після чого його необхідно отримувати повторно.

Паспорт громадянина України нового зразка – це і є ID-картка, основний документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

   Згідно наказу Міністерства освіти і науки України,  якщо на момент реєстрації на ЗНО у випускника шкіл не буде паспорта, він не зможе зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні реєстрація може бути проведена тільки при наявності цього документа.