Вітання!

Шановні мешканці громади! Щиро вітаю усіх з Днем Соборності України!

Українці протягом століть мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб усі етнічні землі, в різні часи поділені між різними імперіями, нарешті об’єдналися в єдине ціле. Реалізувати це об’єднання вдалося під час національної революції 1917-1921 років, коли на уламках Російської та Австро-Угорської імперій утворилися дві незалежні держави – Українська Народна Республіка і Західноукраїнська Народна республіка.

22 січня наша країна відзначає  величне національне свято – День Соборності України.

Саме 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це нагальна суспільна потреба, наш моральний обов’язок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар Незалежності.

Соборність України – це святий і неперехідний символ єднання нації. У нас одна країна і єдиним є прагнення зробити наші міста та села, їх мешканців щасливими та заможними. Ніхто й ніколи вже не зможе підірвати нашу єдність. Адже всіх нас згуртовує в єдиний народ наша Батьківщина – незалежна Україна.

Нехай відчуття єдності, любові одне до одного допомагає кожному з нас будувати свій дім, свою правду і свою волю. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!

Нехай День Соборності України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття, і ця надія живиться зі споконвічного героїзму нашого народу. Міцного здоров’я Вам, шановні мешканці громади, щастя, добра, злагоди, глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!  

В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові!

З повагою, Олена Цикунова