ОГОЛОШЕННЯ

 

Шановні працівники культури та мешканці громади!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди святкування 60 - річного ювілею Будинку культури!

Це свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток громади, займається аматорською творчістю.

Багата талантами Українська земля, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Дякуючи Вашій щоденній праці плекаються джерела духовності, правди і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громаді, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Тож від усієї душі вдячна Вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури, невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння.

Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

       

   З повагою,

   Миколаївській міський голова                              О.М. Цикунова