ПОВІДОМЛЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки державної власності під нежитловими будівлями та спорудами в межах м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області за адресою: вул. Чкалова, 2 в м. Миколаївка

Детальний план території земельної ділянки державної власності під нежитловими будівлями та спорудами, із земель житлової та громадської забудови в межах м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області за адресою: вул. Чкалова, 2 в м. Миколаївка, розроблено з метою визначення параметрів забудови земельної ділянки і її відведення у постійне користування 6 державному пожежно-рятувальному загону головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області для функціонування (обслуговування) нежитлових будівель та споруд.

Площа земельної ділянки 0,4467 га.

Детальний план території розроблено Приватним підприємством «СПЕК-7» (кваліфікаційний сертифікат АА № 001965) на підставі розпорядження голови Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області № 301 від 08.09.2017 року. Замовником розробки є Слов’янська районна державна адміністрація.

З техніко-економічними показниками проекту ДПТ та його графічною частиною можна ознайомитись в Миколаївській міській раді за адресою: м. Миколаївка, площа Енергетиків, 2/14, кабінет № 1 та на офіційному сайті міської ради http://mykolaivka-rada.gov.ua/ з «04» жовтня 2017 року до «04» листопада 2017 року.

Пропозиції до проекту ДПТ подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції подавати до приймальні Миколаївської міської ради (з моменту опублікування в офіційному виданні ( газета "Вісті) з 05.10.2017 до 05.11.2017 рік).

Відповідальна посадова особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету Миколаївської міської ради Губарєва А.В

 

Перший заступник міського голови                                                                     С.О.Павленко

 

Детальний план території  земельної ділянки державної власності під нежитловими будівлями та спорудами із земель житлової та громадської забудови  в межах м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області