Повідомлення

 «ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати розгляду зауважень та пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації на місцевому рівні, а саме генерального плану з планом зонування м. Миколаївка»

 

Миколаївська міська рада Слов’янського району Донецької області повідомляє, що 25.01.2018р. відбулося засідання погоджувальної комісії для розгляду проектів містобудівної документації та для обговорення спірних питань, що виникли у процесі громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації міста Миколаївка Донецької області, яке відбулося у відповідності до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555 та згідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

На засіданні були присутні члени комісії, склад якої був затверджений рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 18.01.2018р.   № 25.

Проаналізувавши наявні документи та інформацію, погоджувальна комісія для розгляду проектів містобудівної документації та для обговорення спірних питань, що виникли у процесі громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації міста Миколаївка Донецької області, вирішила: рекомендувати, Миколаївській міській раді Слов’янського району Донецької області, після проходження державної експертизи матеріалів генерального плану з планом зонування території м. Миколаївка, на засіданні Миколаївської міської ради, затвердити генеральний план з планом зонування території м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області без врахування зауважень та пропозицій від громадськості.