Слов’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області інформує

8 жовтня 2017 року Президент України підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 6614.

На цьому тижні Пенсійний фонд розпочне виплати підвищених пенсій.

Органи Пенсійного фонду перерахують всі пенсії з 1 жовтня 2017 року незалежно від року призначення за єдиними правилами за матеріалами пенсійних справ.  При перерахунку буде використовуватись: єдиний показник середньої зарплати за останні 3 роки (2014-2016)  у  розмірі       3 764,4 грн. та оновлений показник прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян на рівні 1452 грн.

Виплата пенсій у жовтні буде здійснюватися по двох відомостях. Пенсіонери, в яких дата отримання пенсій припаде на період після набрання чинності закону, одержать гроші одразу - по одній відомості пенсію у попередньому розмірі, по іншій – додатково суму перерахунку. Ті пенсіонери, які з 4 жовтня, до набрання чинності закону, вже встигнуть отримати пенсію у «старому» розмірі, одержать відповідну доплату за окремою відомістю до закінчення виплатного періоду – тобто, до 25 жовтня.

Всі перерахунки пенсій будуть зроблені автоматично

без звернень пенсіонерів.

Необхідну інформацію можна одержати у контакт-центрі та на веб -порталі послуг Пенсійного фонду.