Вітання!

                               Дорогі мешканці Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади!

 Від  усього  серця  вітаю  Вас  із самими довгоочікуваними і світлими  святами  –  Новим  2018 Роком  та Різдвом Христовим!

       Минають останні дні старого року. На порозі – світлі новорічні та різдвяні свята, які були й залишаються надзвичайно радісними і хвилюючими у житті кожного з нас. Збагачені новими знаннями, відчуттями та досвідом ми глибоко переосмислюємо минуле, з надією і впевненістю дивимося у майбутнє і покладаємо великі надії та сподівання на добрі зміни у житті. Рік, що минає, був непростим і водночас цікавим. Він був бурхливим і багатим на події. Вони  торкнулися практично кожного жителя нашої громади. Сподіваюсь, що кожен зробить правильні висновки та перенесе в наступний рік тільки позитивний досвід та благі наміри.

Для кожного з нас початок Нового року - це нові плани, мрії та сподівання. Нехай у Новому 2018  році життя дарує Вам тільки приємні несподіванки, доля буде щирою на подарунки, діловий успіх супроводжує всі Ваші починання, котрі стануть запорукою благополуччя і процвітання нашої громади, а Різдво Христове наповнить всі Наші серця миром, радістю, щастям та любов’ю.

Нехай Новий рік принесе нові надії, нові мрії, нові звершення. Нехай Господь береже кожну родину, множить радість та добро, а прийдешні свята принесуть усім Божі та земні щедроти!

Нехай дорогу у майбутнє осяває яскрава Різдвяна Зірка!

Світла Вам і радості! Благодатного щасливого Нового року та Різдва Христова!

 

 З повагою,

Міський голова                                                                         О.М.Цикунова