ВІТАННЯ

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади, депутати всіх рівнів!

 

        Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

       Це свято нашої громади, наших сел, нашого міста, кожного з нас!  Діяльність Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб її мешканців. Нині на порядку денному ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість громаді розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. А визначальну роль у вирішенні життєво важливих питань відіграють саме органи місцевого самоврядування.

      Впевнена, що ми усі разом піднімимо  потенціал нашої громади на вищий рівень.  

    Висловлюю  вдячність депутатам, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим.

    Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали частичку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

      Уклін і шана вам, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. 

    Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

 

 З повагою,

Міський  голова                                                          О.М.Цикунова