Новини міста

Програма розвитку ООН в Україні та CookEd agency розпочинають набір підприємців та стартаперів із Донеччини та Луганщини до Академії краудфандингу 2019. Ініціатива реалізується у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу.

"Детальніше"

15.03.2019, 14:21

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом. Цей день — це вияв поваги до людей, які своєю працею створюють затишок і комфорт в наших домівках.

Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників комунальних підприємств. Жодна з наявних сфер не стоїть так близько до конкретної людини, як житлово-комунальна та побутова. Адже в кожному домі нам потрібні вода, газ, тепло. А як обійтися без водопостачання та водовідведення, без прибирання дворів і вулиць.

Ваш високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи та оперативність – запорука успішного розвитку громади. Ви покращуєте добробут і соціальне самопочуття людей, і в цьому вам допомагають професійне ставлення до справи, ініціативність, відповідальність.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань, достойних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

З повагою, Олена Цикунова

14.03.2019, 15:45

Сьогодні, 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця.

Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв національно-визвольного руху. Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів України, в добровольців теж є святі слова, які глибоко переконливо визначають роль і призначення – служити українському народові. У відповідальний час для держави, народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх Героїв. Діти народу, українські воїни, для них захист рідної землі – найвища честь, покликання, обов’язок.

Дякуємо кожному з Вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресорам. Ми - Українці, підтримуємо свою власну країну - своє майбутнє. Ми віримо в мирне майбутнє України!

Бажаю Вам усім добровольцям сил і здоров’я, добра у родинах. Бажаю всім нам миру і спокою на всій українській землі.

Слава Вам і слава Україні!

З повагою, Олена Цикунова

14.03.2019, 09:02

20.03.2019 з 14.00 до 15.00 години в адмінбудівлі  Слов’янської райдержадміністрації (9каб.204) відбудеться  спільний прийом керівництва Департаменту  інформаційної та внутрішньої та внутрішньої політики  облдержадміністрації, Слов’янської  райдержадміністрації та начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

13.03.2019, 09:09

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07.02.2019 № 122/5-19 затверджені натуральні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, відповідно до яких населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою у 2019 році:

1. Житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання:

твердого палива – 2 тонни на домогосподарство на рік;

скрапленого газу, який використовується для приготування їжі:

2 балони (42 кг) на рік на 1-2 особи; 3 балони (63 кг) – на 3-4 особи;

4 балони (84 кг) – на 5 і більше осіб;

42 кг на одну особу на рік, але не більше як 210 кг, у разі використання скрапленого газу від групових резервуарних установок;

2. Пільги готівкою або в натуральному виразі:

на придбання твердого палива – 1 тонна, скрапленого газу – 1 балон на домогосподарство на рік.

07.03.2019, 10:39

КП «Сервіскомуненерго» має намір передати в оренду у 2019 році наступні об’єкти комунальної власності

"Детальніше"

07.03.2019, 10:31

Шановні, найчарівніші, любі жінки!

Щиро вітаю Вас зі святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна.  І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Жінка – це тепло душі і рідної домівки, тепло рук і сонячних променів.

Все найсвітліше, що є у нашому житті - радість, щастя, кохання, - пов'язане з жінкою - берегинею роду людського.

Від всієї душі бажаю вам здоров’я, добробуту, здійснення усіх життєвих планів, мрій та надій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця оточуючих радістю і гармонією, будуть запорукою миру та злагоди, а ваша праця йде на користь обраній справі дає наснагу для здійснення всіх задумів!

Бажаю, щоб свято не обмежувалось одним днем, щоб щоденно кожна з Вас була тією жінкою, перед якою схиляють голову незалежно від статусу, рангу та віку.

Нехай весна живе у вашому серці! Будьте коханими і щасливими!

З повагою, Олена Цикунова

 

06.03.2019, 16:08

На початку весняної пори ми вшановуємо Великого Кобзаря, світоча українського народу Тараса Шевченка. 9 березня минає 205-а річниця від його дня народження, а 10 березня – 158-і роковини смерті.

Ці дві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця переплітаються у вінок щемливої синівської любові до нашого духовного батька, котрий все життя поклав на вівтар служіння своєму народові, його захисту й возвеличення.

06.03.2019, 16:05

Програма розвитку Організації Об‘єднаних Націй в Україні (далі – ПРООН) за підтримки Глобального екологічного фонду запрошує до участі у грантовому конкурсі проектних пропозицій «Захист Землі від руйнування озонового шару та пом'якшення наслідків зміни клімату в Україні: спрямування на зміцнення потенціалу та підвищення обізнаності».

"Детальніше"

05.03.2019, 09:20

Двічі на рік у всіх областях України проводиться набір на строкову військову службу, в рамках якої в армію забирають тисячі українців. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком українців ( ст.65 Конституції та ч.1 ст.1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).

Військовий обов’язок встановлюється з метою підготовки громадян України до захисту своєї держави, забезпечення особовим складом ЗСУ, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту, посади в яких комплектуються військовослужбовцями. Складовою частиною військового обов’язку є строкова служба в армії.

"Детальніше"

05.03.2019, 08:30