Новини міста

Шановні миколаївці та гості міста!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста!

19.09.2018, 10:07

07.09.2018, 14:01

Про затвердження інформаційного повідомлення  про приватизацію об’єкта малої приватизації  - об'єкт  (адміністративна будівля) комунальної власності  Миколаївської міської ради, що підлягає  продажу на аукціоні

"Детальніше"

06.09.2018, 09:13

Шановні ветерани, учасники бойових дій,  мешканці громади!

Від щирого серця вітаю Вас із 75-ою річницею визволення Донбасу від фашистських загарбників!

Пам'ять війни – це пам'ять серця. Цю пам'ять несуть у вічність нові покоління, схиляючись у шані перед своїми дідами, живим і полеглими, перед усіма солдатами Другої світової війни. Ніхто і ніколи не має права забути про мільйони загиблих, про подвиг нашого народу, про трудовий героїзм у тилу. На боротьбу з фашистськими загарбниками постав увесь народ. І такої єдності, такого святого братерства, такої міцної віри в Перемогу ще не знала історія.

За роки війни тисячі наших земляків боронили рубежі нашої країни, багато хто не повернувся додому живим. Наша шана і глибока повага до тих, хто пройшов сувору школу війни, хто відбудовував зруйновані міста і села. Всі вони - приклад доблесті і відваги, любові до Вітчизни, взірець патріотизму для прийдешніх поколінь. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту- хто наближав перемогу ціною власного життя.

Тому ми безмежно вдячні кожному з вас, шановні ветерани, за мужність у боях, за щоденну сумлінну працю у повоєнні часи, за жертовність та міцність духу.

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та довгих років життя під мирним українським небом.

Бажаю всім жителям громади добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної землі, зміцнення і розбудови незалежної України.

З повагою, Олена Цикунова

05.09.2018, 13:08

04.09.2018, 11:22

З прийняттям Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” № 2148-VIII від 03.10.2017 року, в Україні стартувала запроваджена урядом і парламентом пенсійна реформа.

"Детальніше"

 

03.09.2018, 11:43