Новини міста

Шановні мешканці громади!

За підтримки «ДОНБАСЕНЕРГО»

для жінок Миколаївської ОТГ організовані безкоштовні консультації у фахівця-мамолога

БУГАЙЦОВА С. Г.

академіка, доктора медичних наук 

в суботу 24 листопада с 14.00 до 20.00 та у неділю 25 листопада с 9.00 до 16.00

в приміщенні ЦРЛ   (м. Миколаївка, вул. Миру 13)

Попередній запис обов'язковий

тел. 099-194-15-99, 097-991-20-70

 

Сьогодні, 14:32

Шановні мешканці громади!
Вітаю вас зі святом Гідності та Свободи!

 21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України 2004 та 2013 років – Помаранчевої революції та Революції Гідності.

День 21 листопада назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації. Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Це був дуже важкий іспит для нашої держави, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Сьогодні ми низько вклоняємося всім захисникам української державності, подвигу загиблих патріотів, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього. Вшановуємо тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній державі!

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!

У цей день хочу побажати всім нам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішної реалізації поставлених цілей! Нехай буде мирне небо над українською землею, в кожній українській родині  панує спокій та радість і  не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

Слава Україні! Слава її Героям!

 

Сьогодні, 14:13

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради інформує про проведену роботу

"Детальніше"

19.11.2018, 16:26

Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Миколаївської міської ради інформує про проведену роботу

"Детальніше"

14.11.2018, 11:56

У зв’язку з введенням в дію нового "Порядку видачі посвідчень осбам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян", внесені зміни щодо процедури видачі посвідчень особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

"Детальніше"

14.11.2018, 11:33

Про завершення приватизації об’єкта малої приватизації – об’єкт  адміністративна будівля) комунальної власності Миколаївської міської ради, загальною площею 2051,6 кв.м, розташованій за адресою: Донецька область, Слов'янський район, м. Миколаївка, провулок Шкільний, 7.

"Детальніше"

14.11.2018, 11:12

Шановні працівники закладів культури, учасники мистецьких колективів, всі, хто присвятив своє життя галузі культури!

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури. Знайомите зі скарбами людської цивілізації.

Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі зміни у нашому суспільному житті.

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу і надбанням світової культури. Ви робите навколишній світ кращим і добрішим.

Тож нехай ваша творча нива завжди буде встелена новими здобутками і високими досягненнями.

Всім, хто присвятив себе галузі культури бажаю творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, терпіння, добра і миру!

Зі святом всіх! І нехай ніколи не згасає потяг людини до пізнання прекрасного!

З любов'ю та повагою, Миколаївський міський голова О.М.Цикунова

09.11.2018, 10:22

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради доводить до відома мешканців громади, що відповідно до Земельного кодексу України Громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом або за результатами аукціону.

"Детальніше"

23.10.2018, 11:46

Інформація в сфері зайнятості населення

"Детальніше"

\

 

23.10.2018, 11:30