Новини » Інформація

МОБІЛЬНА БРИГАДА ПСИХИЧНОГО ЗДОРОВ’Я

на базі КУОЗ «Обласна клінічна психіатрична лікарня м. Слов’янська»

•  надає допомогу людям, у яких виникли труднощі із соціальною адаптацією, у зв'язку з розладами психіки, а так само клієнтам з хронічним перебігом психічних захворювань;
  • надає підтримку клієнтам та їх сім'ям, що мешкають в м. Слов'янську та Слов'янському районі, м. Лиман та Лиманскому районі;

Допомога надається в звичних і зручних для вас умовах (вдома, в центрі, в іншому зручному місці)

Команда фахівців (психіатр, психолог, соціальний працівник і медична сестра) допоможе впоратися з симптомами захворювань.

Види допомоги, що надається:

- діагностика психічних розладів;

- фармакотератия;

- психотерапія;

- тренінги навичок співволодіння з психічним розладом і навичок соціального функціонування.

Цей вид допомоги працює в усіх країнах. Це прекрасна можливість своєчасно отримати допомогу і уникнути стаціонарного лікування, повернутися до нормального життя.

УСІ ПОСЛУГИ БЕЗКОШТОВНІ!

Графік роботи:  понеділок - п'ятниця з 8.00 до 16.00

Дзвінки приймаються з 08.00 до 19.00

Зв’язок з фахівцями  за телефонами:

Опубліковано: 04.10.2018, 13:53