Новини » Інформація

Програма розвитку Організації Об‘єднаних Націй в Україні (далі – ПРООН) за підтримки Глобального екологічного фонду запрошує до участі
у грантовому конкурсі проектних пропозицій «Захист Землі від руйнування озонового шару та пом'якшення наслідків зміни клімату в Україні: спрямування на зміцнення потенціалу та підвищення обізнаності».

У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані у відповідності до чинного законодавства України неприбуткові, нерелігійні, неполітичні громадські організації, що мають відповідний досвід та займаються питаннями охорони довкілля, а також інші організації громадянського суспільства.

Проектні пропозиції повинні враховувати положення Методичних рекомендацій з управління грантами ПРООН-ГЕФ, які можна знайти за посиланням: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/call-for-proposals-protection-of-ozone-layer/?fbclid=IwAR3eHjSSXW0VsfdFv-Y5WlmwgJrm2EUqQWgD5X0UVuadH3W2-eHcYwysOoY або отримати електронною поштою, звернувшись до офісу ПРООН за електронною адресою: nina.pashchenko@undp.org та вказати у рядку теми листа – «Методичні рекомендації_конкурс озон».

Поштова адреса для відправки проектних пропозицій:  01021, м. Київ, Кловський узвіз, 1, ПРООН в Україні, до уваги ПРООН – Озон.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 1 березня 2019 року.

Опубліковано: 05.03.2019, 09:19