Головна » Новини » Шановні мешканці громади!

Шановні мешканці громади!

Щиросердечно вітаю Вас зі світлими і радісними святами – з  Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття - очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2018-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей та відкриттів ,перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

У переддень Нового 2019 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, в процвітання нашої громади, всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Адже тільки  разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік  увійде у вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.

Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Нехай у Новий рік в усіх нас будуть  чисті помисли, наповнені добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

З повагою, Олена Цикунова