Новини » УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

Внаслідок переміщення активного циклону в Донецькій області очікується ускладнення погодних умов. Вдень 4 січня випадатиме значний сніг, подекуди з дощем, посилення вітру до 15-20 м/с, місцями хуртовини. В окремих районах налипання мокрого снігу та ожеледь, приріст снігового покриву 15-20 сантиметрів. Протягом ночі 5 січня послаблення, а вдень 5 січня припинення опадів.

Ускладнення погодних умов 4-5 січня відповідає І рівню небезпечності (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання населених пунктів, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, ускладнення роботи комунальних служб та будівельної галузі.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Донецькій області звертають до водіїв! За можливості утримуйтесь від поїздок власним автотранспортом!  Якщо відмовитися від поїздок неможливо, у дорогу беріть із собою гарячі напої, теплі речі та перед виїздом перевіряйте рівень заряду мобільного телефону! У разі виникнення екстрених ситуацій телефонуйте до Служби порятунку «101».

Опубліковано: 04.01.2019, 09:32