Новини » Вітання!

Вітання!

Шановні військовослужбовці, захисники України!

14 жовтня, в день величного християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, країна відзначає День захисника України.

Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свій народ, свою країну.

Хочу висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах збройних сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.

Від щирого серця вітаю Вас зі святом, яке увібрало славні традиції українського козацтва, уособлює мужність і героїзм визволителів рідної землі – Днем захисника України!

У нелегкий для країни час Ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.

Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

Бажаю нашим мужнім воїнам, які захищали та нині захищають територіальну цілісність та суверенітет України родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, вдачі у всіх воїнських справах, перемоги над ворогом та миру в нашій країні!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, Олена Цикунова

Опубліковано: 11.10.2018, 09:27