Новини » Вітання!

Вітання!

Шановні військовослужбовці, ветерани військової служби!

Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України! Це свято український народ традиційно відзначає 6 грудня.

У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Це – свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, і молодих солдатів, які сьогодні стоять в строю на варті нашої свободи та незалежності.

Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.

Боєздатні Збройні Сили України - це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах та працюючи на оборонних підприємствах.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава! Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв. Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях.

Бажаю всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди.

Слава Україні!

З повагою,Олена Цикунова