Новини » Вітання!

Вітання!

Шановні енергетики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!

Серед галузей, що зміцнюють економічну могутність нашої держави, одне з чільних місць займає енергетика, яка наповнює життєдайною силою практично усі сфери людської діяльності. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.

Ми вдячні Вам за нелегку та вкрай важливу працю, адже від неї залежать добробут громадян, стабільна робота підприємств і установ, енергетична безпека держави.

Результат Вашої наполегливої та сумлінної праці  – це один із показників успішності громади та регіону. Завдяки відданості професії, майстерності та відповідальному ставленню до своїх професійних обов`язків ви  вирішуєте  проблеми сьогоднішнього дня і з упевненістю дивитися в завтрашній день.

Тож  бажаю всім Вам натхнення та успіхів у реалізації професійних завдань, планів і задумів.

Міцного здоров’я, щастя, достатку, благополуччя, миру, злагоди Вам і Вашим родинам.

З повагою, Миколаївський міський голова Олена Цикунова

Опубліковано: 01.01.1970, 03:00