Новини » Вітання!

Вітання!

Шановні, найчарівніші, любі жінки!

Щиро вітаю Вас зі святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна.  І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Жінка – це тепло душі і рідної домівки, тепло рук і сонячних променів.

Все найсвітліше, що є у нашому житті - радість, щастя, кохання, - пов'язане з жінкою - берегинею роду людського.

Від всієї душі бажаю вам здоров’я, добробуту, здійснення усіх життєвих планів, мрій та надій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця оточуючих радістю і гармонією, будуть запорукою миру та злагоди, а ваша праця йде на користь обраній справі дає наснагу для здійснення всіх задумів!

Бажаю, щоб свято не обмежувалось одним днем, щоб щоденно кожна з Вас була тією жінкою, перед якою схиляють голову незалежно від статусу, рангу та віку.

Нехай весна живе у вашому серці! Будьте коханими і щасливими!

З повагою, Олена Цикунова

Опубліковано: 06.03.2019, 16:05