Податкова інформує » Управлінням власної безпеки фіскальної служби Донеччини проведено майже 930 антикорупційних заходів

Управлінням власної безпеки фіскальної служби Донеччини проведено майже 930 антикорупційних заходів

Співробітниками управління власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області  за січень-листопад 2015 року проведено 64 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких 41 особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності; винесено 12 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки, звільнено 1 працівника.

Серед працівників податкових і митних органів Донецької області проводилась попереджувально – профілактична робота, направлена на запобігання корупційних проявів у сфери службової діяльності. Так, за січень – листопад 2015 року проведено 929 профілактичних заходів (бесід, лекцій, виступів) в колективах.

Протягом січня – листопада 2015 року за результатами перевірки інформації, отриманої працівниками управління, 17 матеріалів було спрямовано до прокуратури Донецької області для прийняття процесуального рішення. За результатами розгляду яких, було відкрито 2 кримінальних проваджень за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 362, 365 КК України.

З метою недопущення призначення осіб, які не відповідають вимогам діючого законодавства та в подальшому можуть скомпрометувати діяльність ГУ ДФС у Донецькій області, проведено 1462 перевірки кандидатів на посади державних службовців до органів відомства, 8-ми кандидатам відмовлено в призначенні на посаду.

Прес-служба  ГУ ДФС у Донецькій області

Опубліковано: 18.12.2015, 11:56