Податкова інформує » Від Донеччини до загального фонду державного бюджету надійшло 3 млрд. гривень

Від Донеччини до загального фонду державного бюджету надійшло 3 млрд. гривень

Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Донецькій області Сергій Погорєлий  у ході зустрічі з народними депутатами України, які представляють у Верховній Раді України місцеві громади Донецької області.

Метою зустрічі було обговорення актуальних питань податкового законодавства та запропонованих змін до Податкового кодексу України та їх вплив на стан наповнення бюджетів всіх рівнів, а також доведення до громадськості результатів діяльності ДФС Донецької області.

У заході також прийняли участь представники громадських організацій, які захищають інтереси платників податків України, фахівці ГУ та ДПІ ДФС  Донецькій області.

Характеризуючи стан справляння податків у Донецькій області, Сергій Погорєлий відзначив, що незважаючи на складну ситуацію, регіон забезпечив за результатами 10 місяців 2015 року майже 12% промислового виробництва держави та поступово з місяця у місяць стабілізує наповнення бюджетів. Так середньомісячний збір платежів у зведений бюджет  у другому півріччі п.р. у порівнянні з першим півріччям збільшився на 14% або на 106 млн.грн.

Стратегічними напрямками  діяльності фіскальної служби Донецької області визначено стабільне наповнення бюджету, боротьба з тіньовою економікою, упередження та профілактика корупційної діяльності.

Результатом зустрічі стало схвалення конкретних ініціатив для врахування у законодавчій діяльності за податковим напрямком. Всі сторони зустрічі домовилися і у подальшому здійснювати  обмін інформацією з проблемних питань щодо застосування норм податкового законодавства та  співпрацювати при розробці пропозицій щодо їх удосконалення.

Прес-служба ГУ ДФС у Донецькій області

Опубліковано: 18.12.2015, 11:57